Чорна сумка на пояс жіноча бананка з золотим замком





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка сумочка на пояс плече Тирсо - твій ключ до свободи руху
Переваги моїх сумочок:
- бананки зроблені із сертифікованої PU шкіри, яка має підвищення показники зносу, довговічна, м'яка, щільна одночасно, стійка до навантажень;
- всередині функціональна начинка: три відділення, що дозволить Вам всі речі розділити по потрібних місцях і не бояться за екран телефону, окремо покласти цінні папери та різні дрібниці;
- також ззаду сумки є кишеня на блискавці:
- професійне пошиття, надійна фурнітура ;
- величезний вибір кольорів;
- найкраща ціна.
Встигніть прикрасити свій гардероб! Купуючи у нас, ви отримаєте відмінну, функціональну бананку за відмінною ціною. На всі бананки гарантія 6 міс на фабричний брак
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 130 г |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 31 см |
| Кількість відділень | 4 |
| Максимальний обхват талії | 110 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 780 ₴




